Biblioteka Aktywnego Seniora

Kolejne grupy zdobywców wirtualnych przestrzeni właśnie ruszyły do boju! Z zapałem eksplorują mapy, planują zagraniczne wyprawy, sprawdzają prognozę pogody, uczą się obcych języków, słuchają hitów młodości, gromadzą przepisy do własnej książki kucharskiej, wybierają nowe auta i najmodniejsze fryzury sezonu, a wszystko to dzięki poznanym na zajęciach intuicyjnym aplikacjom Google. Nasi kursanci nie czekają na listonosza, by sprawdzić pocztę, tylko „wchodzą” do Internetu i piszą listy na komputerze. Czytają nie tylko książki papierowe, ale także elektroniczne publikacje w chmurze. Z dnia na dzień, sami nie wiedząc kiedy, przechodzą z komputerem na Ty. A wszystko to dzieje się na naszych oczach w Bibliotece Głównej!

Jeżeli nie jesteś pewny swoich umiejętności, to może właśnie dla Ciebie jest kolejna edycja kursu, którą rozpoczynamy już w listopadzie. Serdecznie zapraszamy!