Komentarz Kulturalny Czytelni

Sekrety damskiej torebki odkryła dla nas kolekcjonerka rzeczy niezwykłych, videoblogerka i propagatorka śląskich tradycji Stefania Dyduch, która oczarowała uczestników styczniowych rozmów o kulturze barwną opowieścią oraz przepiękną kolekcją tych kluczowych elementów kobiecej garderoby. Wyszło na jaw, że skrywają one mnóstwo tajemnic i rodzinnych historii, a do tego jeszcze są niezbędnikami każdej prawdziwej damy… To wprost nie mieści się w głowie, ale już w torebce musi! Bez obaw, tam wszystko znajdzie dla siebie miejsce, choć nie zawsze łatwo zlokalizować niezbędną akurat rzecz. Jedno jest pewne: „damska torebka nie jest po to, aby w niej coś znaleźć, ale po to, aby w niej wszystko było”.

Na kolejne pogawędki jak zawsze w dobrym towarzystwie serdecznie zapraszamy już 20 lutego na godz. 12:30. Jako że karnawał w tym roku jest wyjątkowo długi, powspominamy niezapomniane bale naszego życia! „Będzie się działo, będzie zabawa!”