„Czar par” w Czytelni Głównej

Przy skocznej regionalnej nucie w wykonaniu zespołu „Karolinka” w choreografii Marii Ławniczek i Ludmiły Stalmach rozstrzygnęliśmy 11 edycję konkursu fotograficznego „W Tychach jest pięknie”. Tegoroczny temat konkursowych zmagań „Tylko do pary” postawił zarówno przed uczestnikami, jak i oceniającymi niełatwe zadanie. Jednak świat w parach okazał się niezwykle inspirujący, a nasi mistrzowie obiektywu w pełni zasłużyli na uznanie.Pomimo, iż każdy z nich w pewnym sensie jest zwycięzcą, trzeba było uhonorować najlepszych. W związku z tym przyznano 9 nagród po 3 w każdej grupie wiekowej oraz 6 wyróżnień. Zwycięzcy zostali obsypani atrakcyjnymi upominkami, wśród których znalazły się sponsorowane przez Fotonet kupony rabatowe oraz ufundowane przez bibliotekę poradniki fotograficzne.Pokłosiem tego wydarzenia jest wspaniała wystawa, którą podziwiać można do końca czerwcaw Czytelni Naukowej Biblioteki Głównej.

Wszystkim uczestnikom, opiekunom, członkom jury i sponsorom serdecznie dziękujemy.
A pasjonatów fotografii już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.

Laureaci XI edycji konkursu fotograficznego „Tylko do pary”:

Grupa wiekowa: do lat 13

1. Emilia Noras