„Tychy świątecznie” – wyłoniliśmy zwycięzców XIV edycji konkursu fotograficznego

Pragniemy poinformować, że właśnie dobiegły końca obrady komisji XIV edycji konkursu fotograficznego „W Tychach jest pięknie”. Prace oceniało jury w składzie: fotograf Tomasz Jodłowski, przewodniczący, fotoreporter Eliza Madej, fotograf prasowy Rafał Klimkiewicz oraz kierownik Czytelni Biblioteki Głównej Katarzyna Kurasiewicz. W tym roku w zmaganiach konkursowych wzięło udział 39 osób, które zgłosiły łącznie 136 fotografii. Temat tegorocznej edycji zachęcił do pokazania, że Tychy jak na najpiękniejsze i najstrojniejsze święta przystało, mienią się tysiącem barw. Niektóre interpretacje naprawdę pozytywnie zaskoczyły oceniających! Wybór nie należał do prostych, ale udało się wyłonić najlepsze prace!

Znamy już nazwiska laureatów, ale wszystko stanie się jasne już 31 stycznia! Wówczas zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, na godz. 11: 00 do Mediateki, połączone z wręczeniem nagród zwycięzcom. A już teraz można obejrzeć wystawę zdjęć w Czytelni Multimedialnej, która potrwa do końca lutego.