Bibliotekarze z pasją czytają w Dwunastce

Dzisiaj dla zaprzyjaźnionych przedszkolaków przygotowaliśmy nie lada niespodziankę – wizytę Pani Oli z Filii nr 18 na osiedlu K. A jeśli gościem była Pani Ola, to oczywiście nie mogło się obyć bez niesamowitego opowiadania bajki. Wszyscy towarzyszyliśmy bojącej się wielu rzeczy dziewczynce w wyprawie na szklaną górę, by pomóc jej przezwyciężyć strach i zdobyć złote skrzydła. Czy tak się stało, o tym mają szansę dowiedzieć się rodzice przedszkolaków, które obiecały, że podzielą się pasją Pani Oli i z przejęciem opowiedzą w domach o dzisiejszej wizycie w bibliotece. Nie wątpimy, że opowieść ta będzie bardzo ciekawa i zabawna, ponieważ dzieciaki udowodniły, że na równi z Panią Olą są świetnymi aktorami.