Trójka przyjazna Seniorom

W Filii nr 3 odbyło się dla Seniorów spotkanie literacko – relaksacyjne. W pierwszej części czytaliśmy fragmenty książki Macieja Blady „Klub 70” i rozmawialiśmy o literaturze adresowanej do ludzi, którzy cieszą się życiem na emeryturze. Druga część poświęcona została technikom i sposobom relaksacji w życiu codziennym. Szukając sposobów na odreagowanie trudów dnia, doszliśmy do wniosku, że wytchnienie może przynieść czytanie książek, praca na działce, udział w wydarzeniach kulturalnych, zwłaszcza w Bibliotece :), ale też śmiech oraz fachowy już relaks autogenny Schultza, którego zakosztowaliśmy. Cieszy nas, że Seniorzy wybrali Bibliotekę jako atrakcyjne dla nich miejsce i mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele ciekawych spotkań i rozmów.