Kolorowy świat bajek – wystawa ilustracji w Filii nr 5

Zapraszamy do obejrzenia prac uczennic WSTI w Katowicach, od 30 września br. prezentowanych w Filii nr 5. Oto rekomendacja wystawy autorstwa Martyny, Pauliny i Aleksandry: „Wystawa skierowana jest do najmłodszych czytelników. Została podzielona na dwie części. Jedną, przedstawiającą księżniczki Disneya oraz drugą, z postaciami znanymi z bajek i tymi jeszcze nieznanymi, naszego autorstwa. Bohaterów ilustracji starałyśmy się umieścić w odpowiadających ich historiom lokacjach i uchwycić magię chwili. Naszą inspiracją było zamiłowanie do animacji Disneyowskich (i nie tylko), ilustracji książkowych oraz ilustrowania samego w sobie. Miłej podróży w kolorowy świat bajek życzą autorki prac, czyli uczennice Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach (WSTI) w składzie: Martyna @M.Chrupeck, Paulina @TheNoyArt oraz Aleksandra @Raven_SNG”.