„Moja pasja … malarstwo” – wystawa prac Sylwii Mann w Czytelni Głównej

To już druga wystawa tej utalentowanej młodej malarki w Tyskiej Książnicy. Sylwia Mann to tegoroczna maturzystka, która już od dzieciństwa pasjonuje się malarstwem. Swoje umiejętności rozwijała na zajęciach plastycznych w tyskim Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w pracowni Adama Niesyto. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień, jej prace prezentowane były w ponad dwustu konkursach plastycznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Jest sześciokrotną laureatką stypendium Prezydenta Miasta Tychy „Tyskie Orły” za osiągnięcia artystyczne. Od lat jest związana z tyską Biblioteką, nie tylko jako czytelniczka, ale również jako autorka projektów m.in. zakładek książkowych. Obrazy Sylwii Mann zachwycają i inspirują. Wszystkich, którzy czerpią radość z obcowania ze sztuką zapraszamy do Czytelni Głównej, wystawę oglądać można do końca października.