Poduchy, podusie i głośne czytanie w Osiemnastce

Nasi najmłodsi czytelnicy przyjęli zaproszenie i w piątkowe popołudnie wysłuchali bajki o trzech małych świnkach. Teatrzyk Kamishibai (obrazkowy teatr pochodzący z Japonii) zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzieci żywo reagują na przedstawianą im historię, współtworzą ją i pokazują wszystkie emocje, które bajka w nich wyzwala. Jak na poduchowe spotkanie przystało, wspólnie obejrzeliśmy jeszcze bajkę z rzutnika, a później przyszedł czas na serduszkowe prace plastyczne. Nawiązując do zbliżających się Walentynek pieski i kotki wyczarowane zostały z wyciętych z papieru różnej wielkości serc. Na kolejne spotkanie zapraszamy już 6 marca 2020 roku o godz. 16:30. Poduchy w garść, kocyki w dłoń  – czekamy na Was!