Magiel kulturalny czas start!

Pierwsze spotkanie Magla kulturalnego w Osiemnastce już za nami. W przemiłej atmosferze spędziliśmy piątkowe popołudnie rozmawiając o szeroko rozumianej ofercie kulturalnej w naszym mieście. Gdzie pójść? Co zobaczyć? Gdzie warto być? Co oferuje Mediateka, Teatr, Muzeum, Kino? I oczywiście: co warto przeczytać? Okazuje się, że Tychy mają naprawdę dużo do zaproponowania swoim mieszkańcom, a oferta jest niezwykle różnorodna. W Osiemnastce stałe miejsce znajdzie specjalna tablica, na której odnotowane będą najbliższe wydarzenia kulturalne. Zachęcamy czytelników, by tworzyli ją razem z nami, dzieląc się kulturalnymi nowinkami. Wszystkim obecnym na pierwszym spotkaniu dziękujemy za cudownie spędzony czas 🙂 Na kolejny Magiel kulturalny zapraszamy 28 lutego o godzinie 16:30 – Filia nr 18 ul. Konfederatów Barskich 17-19.