Konkurs O pozłacane Pióro rozstrzygnięty!

Za nami czternasta edycja konkursu poetyckiego pod hasłem „Lubię muzykę”. Tym razem zadanie uczestników polegało na napisaniu wiersza nawiązującego do szeroko pojętego tematu konkursu, w którym wyrażone zostaną skojarzenia z muzyką. Wszystkie zgłoszone prace świadczyły o wielkim zaangażowaniu i talencie uczestników oraz zasługiwały na nagrodę. Jury, biorąc pod uwagę oryginalność i poprawność językową, przyznało nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych. Laureaci zostali uhonorowani dyplomami, piórami oraz wyjątkowymi książkami. Uroczyste wręczanie nagród uświetnił występ Bibliotecznego Koła Poetycko-Teatralnego Sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 w Tychach. Dzieci pod opieką Aliny Folkert i Lidii Franczak przygotowały występ na podstawie tomiku wierszy Izabelli Klebańskiej. Dziękujemy wszystkim za podjęcie wyzwania i udział w konkursie.