Do biblioteki po zdrowie: Z wizytą w „Centrum Zdrowia Dźwięków” Edyty Muchy

Ostatnie w 2019 roku rozmowy o zdrowiu przybrały formę spotkania autorskiego z Edytą Muchą, autorką bajki biblioterapeutycznej pt. „Centrum Zdrowia Dźwięków”. Tyszanka i dyplomowana biblioterapeutka, a zarazem wielka miłośniczka literatury i muzyki w rozmowie z Julią Guzendą odsłoniła kulisy powstania tej ze wszech miar uzdrawiającej opowieści, która pomogła nie tylko dzieciom, ale i wielu dorosłym. Podobno nie ma większej samotności niż ta, którą odczuwa się w chorobie. Jednak ta nam nie grozi, gdy oswoimy ją wspólnie ze Skrzypkiem Aleksandrem, Trąbką Agatką i innymi pacjentami pod czujnym okiem Doktora Waltorni.

Życząc wszystkim Sympatykom naszych spotkań owocnie przeżytego czasu świątecznego, już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne porcje zdrowia, które zamierzamy Wam zaaplikować w 2020 roku! Nabierajcie sił i szykujcie się! Szczegóły niebawem!