Szalone TRIO w Trzynastce

Wpisując się w obchody XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom oraz cykl „Za Kurtyną Trzynastki” zaprosiliśmy przedszkolaki na występ „Szalonego Trio” w składzie: Stefania Dyduch, Gabriela Dyduch i Magdalena Florkiewicz. Dzieci obejrzały krótkie formy teatralne, do których musiały dopasować tytuł bajki. Pojawił się między innymi „Czerwony Kapturek”, „Kopciuszek”, „Smok Wawelski”, a nawet „Śpiąca królewna”, która nie myła zębów przez całe sto lat! Maluchy miały okazję spróbować swoich sił w animacji teatralnej i stworzyć alternatywne zakończenia popularnych baśni. Biblioteka ozdobiona zaś została przenośnym teatrzykiem pani Stefanii oraz pacynkami z różnych bajek. Na zakończenie „Jaś i Małgosia” poczęstowali wszystkich obecnych pierniczkami od Baby Jagi.