„Tutaj się jeździ” – rozstrzygnięcie XII edycji konkursu fotograficznego „W Tychach jest pięknie”

Drżyjcie mistrzowie tyskiej fotografii, bo właśnie dobiegły końca obrady komisji XII edycji konkursu fotograficznego „W Tychach jest pięknie”. Prace oceniało jury w składzie: fotograf Tomasz Jodłowski przewodniczący, fotoreporter Eliza Madej oraz kierownik Czytelni Biblioteki Głównej Katarzyna Kurasiewicz. W tym roku w konkursowych zmaganiach wzięło udział ponad 30 osób, które zgłosiły łącznie 138 fotografii. Temat tegorocznej edycji zachęcił do pokazania, że Tychy jak na stolicę polskiej motoryzacji przystało, są piękne w ruchu. Niektóre interpretacje naprawdę pozytywnie zaskoczyły oceniających! Do końca ważyły się losy, czyje nazwiska znajdą się w zaszczytnym gronie laureatów.

My już znamy zwycięzców, ale do 8 maja wiążą nas śluby milczenia! Wówczas zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, na godz. 11:00 do Mediateki, połączone z wręczeniem nagród laureatom. Wydarzenie to uświetni obchody XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.