Biblioteka z Pasją: Jerzy Gębala, Jerzy Głyk i Michał Bielski

Trzy odsłony muzyki

Odsłona pierwsza. Jerzy Gębala i odkrywanie głębi muzyki w dziełach:

*Ave Maria – Gounoda *Aria na strunie G – Bacha *Adagio – Albinoniego

Doskonałość!

Odsłona druga. Jerzy Głyk i zachwycające, pełne nostalgii dźwięki klarnetu w utworach:

*My Way – z repertuaru Franka Sinatry *Memory – z musicalu Cats  *Time to say Goodbye – z repertuaru Andrei Bocellego i Sarah Brightman

Szczęście!

Odsłona trzecia. Michał Bielski i dyskretny urok piosenek w stylu retro:

*Miłość ci wszystko wybaczy – z repertuaru Hanki Ordonówny *Tango Notturno – z repertuaru Wiery Gran

a także piosenki francuskiej i włoskiej:

*Nie, nie żałuję już nic – z repertuaru Edith Piaf *Nel Sole – z repertuaru Al Bano i Rominy Power

Wdzięk!

Anna Jantar śpiewała kiedyś, że „wielka dama tańczy sama”. Jednak muzyka – wielką damą niewątpliwie będąc – sama bynajmniej nie tańczy. „Tańczący” z nią muzycy obdarzyli uczestników wtorkowego spotkania w Bibliotece z Pasją nie tylko porcją interesujących opowieści, ale też muśnięciem doskonałości, szczęścia i wdzięku. Dzięki nim był to niezapomniany wieczór!