Tylko do pary

Z radością ogłaszamy, że właśnie dobiegły końca obrady komisji XI edycji konkursu fotograficznego „W Tychach jest pięknie”. Prace oceniało jury w składzie: fotografowie Tomasz Jodłowski i Agnieszka Zyszczyńska, fotoreporter Eliza Madej oraz kierownik Czytelni Biblioteki Głównej Katarzyna Kurasiewicz, organizator konkursu. W tym roku o laur mistrza obiektywu walczyło 46 osób, które zgłosiły łącznie 143 fotografie. Nieco przekorny temat przewodni konkursu sprowokował do łączenia wszystkiego w pary, a uczestnicy zaskoczyli oceniających swoją pomysłowością. Wybór nie należał do prostych, ale udało się wyłonić najlepsze prace!

Znamy już nazwiska laureatów, ale rąbka tajemnicy uchylimy dopiero 9 maja! Wówczas zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu, na godz. 11:00 do Mediateki, połączone z wręczeniem nagród zwycięzcom. Wydarzenie to uświetni obchody XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.