Moja pasja… malarstwo – Dwunastka zaprasza na wystawę prac Sylwii Mann

Sylwia Mann to tegoroczna maturzystka, która już od dzieciństwa pasjonuje się malarstwem. Swoje umiejętności rozwijała na zajęciach plastycznych w tyskim Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w pracowni p. Adama Niesyto. Jej prace zdobyły nagrody i wyróżnienia w ponad dwustu konkursach plastycznych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Jest sześciokrotną laureatką stypendium Prezydenta Miasta Tychy „Tyskie Orły” za osiągnięcia artystyczne. Od lat jest związana z tyską Biblioteką, nie tylko jako czytelniczka, ale również jako autorka projektów m.in. zakładek książkowych. Na wystawie znajdują się wybrane prace będące częścią portfolio, dzięki któremu w październiku rozpocznie studia na Wydziale Malarstwa we wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.