Biblioteka Aktywnego Seniora

Druga w tym roku edycja poziomu zaawansowanego kursu komputerowego dla seniorów, prowadzona przez pracowników Czytelni Naukowej, dobiegła końca. Nasi kursanci przemierzyli wirtualny świat, zaznajamiając się z możliwościami wyszukiwania przydatnych informacji w sieci, poznali tajniki poczty elektronicznej, za pomocą której mogli wysłać zdjęcia, samodzielnie edytowane w programie Picasa 3. Zagłębili się w lektury ebooków i audiobooków, dostępnych poprzez platformę Ibuk LIBRA, Ebookpoint BIBLIO, Legimi, czy Empik Go, do których dostęp wszystkim swoim czytelnikom oferuje nasza Biblioteka. Te oraz inne tajniki komputera i Internetu będzie można ponownie przyswoić już od września, gdy rozpocznie się kolejna edycja zajęć, na które serdecznie zapraszamy wszystkich seniorów.